Reklam Alanı
Haberler 0

Cyberpunk 2077’nin Ön Satışları, CS:GO’nun Yeni Eklenti Paketini Geride Bıraktı

Cyberpunk 2077‘nin çıkışına artık çok az bir vakit kaldı. Bu hafta perşembe günü çıkması beklenen Cyberpunk 2077‘nin ön satışları ise, oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Cyberpunk 2077, Steam‘in anlık olarak açık ara birinci sırada bulunan oyu Counter-Strike: Global Offensive’in yeni eklenti paketi Operation Broken Fang‘in satışlarını da geride bırakarak geçtiğimiz haftanın en çok satanlar listesinin başında yer aldı.

6 Aralık tarihiyle sona eren haftanın en çok satanlar listesinin de en üstünde yer alan Cyberpunk 2077, aralıksız üç haftadır en çok satanlar listesinin birinci sırasında yer alıyor. Çıkışını yapan ve Steam’in en çok oyununa gelen en son eklenti Operation Broken Fang’in aksine henüz çıkmamış olan Cyberpunk 2077, bu hafta da liderliği korudu. CS:GO’nun yeni eklenti paketi Operation Broken Fang, 3 Aralık tarihinde yani haftanın ortasında çıkış yaptı. Dolayısıyla önümüzdeki haftanın en çok satanlar listesinde daha da üst sıralara çıkması bekleniyor ancak Cyberpunk 2077’nin de 10 Aralık’ta çıkış yapacağını göz önünde bulundurursak, gelecek hafta en çok satanlar listesinin en üstünde iyi bir rekabet olacağını söyleyebiliriz. Eğer Cyberpunk 2077 bu sefer çıkışını gerçekleştirebilirse, en çok satanlar listesinde bir hafta daha en üst sıradaki yerini koruyabilir.  

En Çok Satan Oyunlar Listesinin Devamı

Steam’in haftalık en çok satanlar listesinde Cyberpunk 2077 ve Operation Broken Fang’i takip eden oyunlar sırasıyla: Valve Index VR kit, Phasmophobia, Among Us, Football Manager 2021, PUBG, Hades, Red Dead Redemption 2 ve Total War: Warhammer II – The Twisted & The Twilight oldu.

İlginizi Çekebilir:   Divinity: Original Sin 2'nin Erken Erişimde Çıkacağı Duyuruldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir