Reklam Alanı
Haberler 0

Cyberpunk 2077’de The Witcher 3 Easter Egg’i Bulundu

CD Projekt Red’in en yeni oyunu olan Cyberpunk 2077 çıkışını yaptı ve oyuncular, distopik şehir Night City’nin sokaklarında dolaşmaya başladılar. Bir oyuncu, Cyberpunk 2077 oynarken bulduğu bir easter egg’i Twitter üzerinden paylaştı. Bu easter egg ile CD Projekt Red’in bir diğer başarılı oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’a bir gönderme yapılıyor.

SaxOps1 isimli Twitter kullanıcısı, bulduğu easter egg’in bir ekran görüntüsünü Twitter üzerinden paylaştı. Ekran görüntüsünde V, bir masanın gözünü açıyor ve içerisinde bir dergi buluyor. Retro Gaming isimli bu derginin üzerinde The Witcher 3: Wild Hunt’tan Ciri’nin görseli bulunuyor. Kapak fotoğrafı olarak kullanılan Ciri görseli, The Witcher 3: Wild Hunt’ın 2015 senesinde çıkış öncesi paylaşılan posterlerden alınmış.

Bu easter egg, oyuncuları heyecanlandırdı. Çünkü CD Projekt Red önceki açıklamalarında, Cyberpunk 2077’de Geralt veya Ciri referansı olmayacağını belirtmişti. Görünüşe göre CD Projekt Red, heyecanı azaltacağı sebebiyle oyuncuların bu easter egg’i kendilerinin keşfetmeleri gerektiğini düşünmüş.

Hideo Kojima Easter Egg’i De Bulundu

Cyberpunk 2077’de birçok farklı easter egg, keşfedilmeye devam ediyor. Oyunda birçok popüler kültüre ait easter egg bulunuyor. Bunlardan birisi de ünlü oyun yönetmeni Hideo Kojima’ya ait. Hideo Kojima’nın geliştirdiği Death Stranding’e ait bir easter egg de Cyberpunk 2077’de keşfedildi.

Cyberpunk 2077’nin görkemli şehri Night City’de dolaşıp, easter egg ararken performans sorunları yaşıyorsanız; buradaki yazımızdan oyunu nasıl optimize edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer siz de bir easter egg bulduysanız, bunu yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:   Resident Evil 7 Resmen Duyuruldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir