Reklam Alanı
Haberler 0

Cyberpunk 2077 VGA 2018’de Olmayacak

CD Projekt RED’in yeni projesi Cyberpunk 2077 uzun zamandır pek çok kişinin heyecanla beklediği bir oyun. Özellikle Ağustos 2018 tarihinde ilk oynanış görüntüleri de yayınlanınca heyecan iki kat artmıştı. Buna rağmen maalesef yapımcı firma bu yıl düzenlenecek olan The Video Games Award etkinliğinde Cyberpunk 2077’nin yer almayacağını açıkladı.

Konuya dair açıklama Twitter üzerinden CD Projekt RED topluluk yöneticisi Marcin Momot’tan geldi. Bu yıl da VGA 2018’deki oyunları beklediklerini dile getiren Momot, buna rağmen kendi oyunlarının etkinlikte yer almayacağını ifade etti. Marcin Momot, hazır olduğunda Cyberpunk 2077’le ilgili detayları paylaşacaklarını söyledi.

Şimdiye kadar herkes Cyberpunk 2077’nin gerçekten de harika gözüktüğünü düşünüyordu. Buna rağmen CD Projekt RED bu noktada daha fazla bir şey göstermeyecek. Marcin Momot’un belirttiği üzere oyun hazır olduğunda daha çok ayrıntı paylaşılacak.

Daha önceki haberlerde de oyunun 2019 yılında çıkış yapabileceği söylenmişti. CD Projekt RED cephesinden ise çıkış tarihine dair henüz bir doğrulama gelmiş değil. Aynı zamanda oyunun Nvidia real-time ray tracing RTX efektlerini destekleyip desteklemeyeceği de bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:   Cyberpunk 2077'de 8MB'dan Büyük Kayıt Dosyaları Bozuluyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir