Reklam Alanı
Rehberler 0

Cyberpunk 2077 Saç Stili Değiştirme Rehberi

Cyberpunk 2077 neredeyse iki hafta önce çıktı. Birçok problemi de çıkışıyla birlikte yanında getiren Cyberpunk 2077’de bu hatalar dışında bazı eksiklikler de vardı. Birçok oyuncu tarafından istenilen ve oyunda olması beklenilen saç şeklini değiştirebilme özelliği, ne yazık ki oyunda bulunmuyor. Cyberpunk 2077’de karakterinizin saçını, sadece karakterinizi yaratırken seçebiliyorsunuz. Karakterinizin dış görünümünün oldukça önemli olduğu bir oyunda, The Witcher 3: Wild Hunt’ta olduğu gibi bir kuaför sisteminin bulunmaması oldukça garip bir durum.

Cyberpunk 2077 saç stili nasıl değiştirilir?

Bu durumun farkında olan Cyberpunk 2077 mod geliştiricileri soruna birkaç çözüm buldu ancak bu çözümler biraz uğraştırıcı idi. Admiral isimli bir mod geliştiricisi tarafından geliştirilen yeni bir mod, bu uğraştırıcı işlemi kullanıcılar için basitleştiriyor. Modu indirdiğinizde bir “.exe” dosyası karşınıza çıkacak. Bu program, otomatik olarak kayıt dosyanızı tespit ediyor ve kullanıcı dostu arayüzü üzerinde istediğiniz saç stilini ve bazı dış görünüş seçeneklerini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Görünüşünüzü istediğiniz gibi değiştirdikten sonra sağ altta bulunan “Update” tuşuna bastığınızda kayıt dosyanız, yenilenen görünüşünüzle güncelleniyor.

Mod sayfasında bir kullanıcıya yanıt olarak mod geliştiricisi Admiral; kayıt dosyanızı yüklerken bir problemle karşılaşmanız durumunda, kayıt dosyasını manuel olarak seçmenizi tavsiye ediyor. Eğer Windows diliniz İngilizce değil ise veya kayıt dosyanız varsayılan dizinde değilse, kayıt dosyasını manuel olarak seçmeniz probleminizi çözecektir.

Mod geliştiricisi Admiral, modun şu anki versiyonunda bulunmayan bütün dış görünüş seçeneklerini de moda eklemek istiyor. Arasaka Appearance Updater isimli modu, buradaki bağlantıya tıklayarak Nexus Mods üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Cyberpunk 2077'de Kayıt Dosyası Boyutu Sorunu Çözüldü

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir