Reklam Alanı
Rehberler 0

Cyberpunk 2077 Para Kasma Rehberi

Night City’de her şey para ile işliyor. Night City’nin bir efsanesi olmak ise, size pahalıya patlayabilir. Night City’de Eurodollar (“eddie” olarak da geçiyor) kazanmanın ise oldukça fazla yolu bulunuyor. Bu yazıda; “Cyberpunk 2077’de nasıl para kasılır?”, “Cyberpunk 2077 en iyi para kasma yöntemleri”, “Cyberpunk 2077’de nasıl para kazanılır” sorularının cevaplarını bulacaksınız.

Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077 bir rol yapma oyunu. Dolayısıyla karakterinizi geliştirmek için birçok farklı şeye para harcayabiliyorsunuz. Bunlar; arabalar, eşyalar, aksesuarlar, silahlar vb. Olabiliyor. Ancak buna ek olarak, hikayede ilerlemek adına bazı görevleri yapabilmek için de paraya ihtiyaç duyuluyor. Bu da, oyunda paranın oldukça önemli bir yere sahip olduğu anlamına geliyor.

Her Yeri Yağmalayın

Bir açık dünya oyununun olmazsa olmazlarından birisi, yağmalamaktır. Etrafta bir sürü eşya bulunmaktadır ve kullanıcılar bu eşyaları yağmalayabilir. Cyberpunk 2077’de de bu durum geçerli. Cybeprunk 2077’de en iyi para kazanma yöntemlerinin en etkililerinden birisi, yağmalamak. Haritada her yeri inceleyin, girdiğiniz mekanlarda her yeri didik didik arayın. Bulduğunuz bütün eşyaları yağmalayın. Öldürdüğünüz düşmanlardan zaman zaman değerli mücevherler çıkabileceğini unutmayın. Ayrıca bolca yağmalama yapmak, size mühimmat desteği de sağlayacaktır.

Kullanmadığınız Eşyaları ve Silahları Satın

Her savaştığınız düşmandan kıyafet ve silah toplayabilirsiniz. Bu topladığınız kıyafetleri ve silahları kullanmayacaksanız satın. Envanterinize alabildiğiniz kadar eşya toplayıp satmak, para kazanmanın önemli yollarından birisi.

Hacklemeyi Unutmayın

Night City‘i keşfederken, birçok hacklenebilir bilgisayarla karşılaşacaksınız. Eğer karakterinizin hack yetenekleri gelişmişse, bu bilgisayarları hackleyerek içinde bulunan paraları kendi hesabınıza transfer edebilirsiniz. Hack yeteneklerinizi ne kadar geliştirirseniz, o kadar fazla para transfer edebilirsiniz. Hatta yetenek ağacında bazı özellikler, her başarılı hack sonrası daha fazla para transfer edebilme özelliği sunuyor.

İlginizi Çekebilir:   Football Manager 2019 Takım Önerileri

Görev Yapın

Night City’de farklı bölgelerde bulunan karakterlerden kısa görevler alıp, bunları tamamlayarak kısa sürede iyi miktar para kazanabilirsiniz. Bu kısa görevler, genelde oldukça basit oluyor. Örneğin: birkaç çete üyesini etkisiz hale getirmek, laptop çalmak, bir suçluyu yakalamak vb. Bu gibi kısa görevlerle hem itibarınızı artırabilir, hem de para kazanabilirsiniz. Ancak şunu da belirtmekte fayda var: kısa görevlerin ödülü her zaman para olmayabiliyor.

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir