Reklam Alanı
Haberler 0

Conan Exiles’a Hayvan Evcilleştirme Güncellemesi Geldi

Erken Erişim’den bir süre önce büyük bir güncellemeyle çıkan Conan Exiles’a pek çok yeni özellik gelmişti. Şimdi ise o tarihten bu yana Funcom tarafından Conan Exiles’ın en büyük güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme oyunu satın alan herkese ücretsiz sunulurken, sonunda oyuncular hayvanları evcilleştirebilecek.

Yeni Conan Exiles güncellemesiyle sadece hayvanları evcilleştirmeyecek, bunları aynı zamanda savaşta yanımızda kullanabileceğiz. Ayrıca artık bir çiftlik inşa edebileceğiz ve burada işimize yarayacak materyalleri üreteceğiz.

Güncellemeyle birlikte aynı zamanda Midnight Grove adlı yeni bir zindan da tanıtıldı. Ayrıca yeni religion ile Jhebbal Sag’ın uçan avatarını da çağırabileceğiz.

Conan Exiles’ın yapım yönetmeni Joel Bylos da konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı:

Evcil hayvanlar ve evcilleştirme Conan Exiles’ın oynanışına önemli eklentiler oldu. Bu oyuncuların epeydir istediği bir şeydi ve sonunda getirmekten ötürü heyecanlıyız. Kaplanlardan gergedanlara kadar oyunda pek çok hayvanı evcilleştirebilecek ve doğru şekilde besleyerek nadir bulunan hayvanlara çevirebileceksiniz.’

Yeni Conan Exiles güncellemesini kutlamak amacıyla Funcom tarafından aşağıdan izleyebileceğiniz bir video da yayınlandı. İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   ABZU Kutulu Haliyle Konsollara Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir