Reklam Alanı
Haberler 0

Combat Arms: Reloaded Steam’e Geliyor

Combat Arms bir zamanların en popüler online nişan alma oyunlarından birisiydi ve ülkemizde de binlerce kişi tarafından aktif şekilde oynanıyordu. Zaman içinde popülaritesini kaybeden ve ardından gözden uzakta kalan oyundan yeni haberler var.

Combat Arms’ın dağıtımcılığını artık Nexon yapmıyor. Oyunun klasik sürümü ise bir diğer şirket Valofe tarafından tekrar hayata geçirildi ve Combat Arms: Reloaded adıyla piyasaya sürüldü. Valofe aynı zamanda bir diğer Nexon oyunu olan Atlantica Online’ı da kendi üstüne almıştı. Şu anda Combat Arms’ın klasik sürümü hakkında herhangi bir haber olmasa da, Combat Arms: Reloaded sürümü yakın gelecekte Valve’in platformu Steam’de çıkış yapacak.

Şu anda Combat Arms: Reloaded’ın ne zaman Steam’e geleceğiyle ilgili bir tarih verilmedi fakat kendi resmi web sitesi üzerinden indirip oynamak mümkün. Dolayısıyla yakın bir tarihte Steam’de de yerini alacağını düşünüyoruz.

Orijinal Combat Arms oyunu 2008 yılında çıkmış ve kısa sürede beğeni toplamıştı. Güney Kore çıkışlı ilk çook popüler free to play FPS oyunları arasında yer alan Combat Arms, çıkışından bu yana 1.5 milyon kayıtlı kullanıcıya erişti ve hala bir çekirdek kitlesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:   Manifold Garden Duyuruldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir