Reklam Alanı
Haberler 0

Chernobylite Duyuruldu ve Tanıtıldı

Aynı zamanda Get Even’dan hatırlayacağımız oyunun yapımcısı The Farm 51, yeni projesi olan Chernobylite için resmi olarak duyuru yaptı ve tanıtımını yaptı. Adından da anlaşılacağı üzere Çernobil bölgesinde geçecek olan oyun, bilim-kurgu, hayatta kalma ve korku öğelerini içerecek.

Chernobylite içerisinde oyuncular, Çernobil’in alternatif dünyasının içine girerek oyunun atmosferinde serbestçe dolaşabilecek. Bu yolculukta doğal olan ya da olmayan dezanformasyona uğramış pek çok çeşitli yaratıkla karşılaşarak onlara karşı elimizden geldiğince mücadele edeceğiz. Korku öğelerini Çernobil faciasının olası sonuçlarına dayandıran Chernobylite, aynı zamanda hayatta kalmaya dayalı oynanış türünü çizgisel olmayan bir hikaye akışıyla harmanlamayı hedefliyor.

Son zamanlarda çıkan korku oyunlarının klişelerinden sıyrılabilecek mi bilinmez ama Chernobylite takip edilebilir bir oyun gibi görünüyor. Yine de gelişim sürecini izleyerek nihai karara varmak daha doğru olacaktır. Merak ettiyseniz aşağıda paylaştığımız duyuru fragmanına bir göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Agony ile Cehennemde Hayatta Kalın

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir