Reklam Alanı
Haberler 0

Burnout Paradise Remastered Haftaya PC’ye Geliyor

Burnout Paradise Remastered’ın beklenen PC sürümü önümüzdeki hafta çıkıyor. Bugün geliştirici firma Criterion Games’ten bir açıklama yapıldı ve yeni nesil Burnout Paradise’ın PC’ye 21 Ağustos 2018 tarihinde çıkacağı duyuruldu.

Burnout Paradise Remastered PC sürümü 21 Ağustos’ta çıkacak fakat EA/Origin Access üyeliğiniz varsa şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz. Origin Access’in giriş sürümü ayda 3.99 euro, yıllık ise 19.99 euroya satılıyor ve 10 saatlik deneme sürümü hediye ediliyor. Premier sürümü ise ayda 14.99 euro tutuyor ve oyuna tam erişim sağlayabiliyorsunuz. EA artık yeni sisteminde bunu uyguluyor ve yeni çıkacak olan oyunlara Origin Access ile erken erişim sunuyor. Aynı durum Burnout Paradise Remastered için de geçerli olacak.

Burnout Paradise Remastered geçtiğimiz ay konsollar için çıkmıştı ve daha önce PC-PS2 için çıkan oyunun yenilenmiş haliydi. Yarış oyunu tutkunlarının beğenisini kazanan yapım şimdi tekrar PC’ye geliyor.

Ayrıca EA de bir açıklama yaparak Origin üyelerinin giriş yapabildiği The Vault alanına yeni oyunların da ekleneceğini ve bunların yolda olduğunu duyurdu.

İlginizi Çekebilir:   Muhteşem Osmanlı İçin Ödüllü Ön Kayıt Başladı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir