Reklam Alanı
Haberler 0

Bright Memory Haftaya Çıkıyor

2017 yılında Bright Memory hakkında ilk haberler çıkmıştı ve oyunun Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirildiği belirtilmişti. Tek bir geliştirici tarafından yapılan FPS hack n slash oyunu Bright Memory hakkında bugün yeni haberler var. Zorlu bir geliştirme sürecinden geçen oyun, 12 Ocak 2019 tarihinde yani önümüzdeki hafta Steam Erken Erişim programı kapsamında yayınlanacak.

Bilmeyenler için tekrar hatırlatalım, Bright Memory tek kişilik bir oyun olacak ve lineer – çizgisel bölümler içerecek. Yani günümüz oyunlarının pek çoğunun aksine açık bir dünyaya sahip olmayacak. Oyunda hem ateşli silahlar, hem de kılıçlar kullanarak düşmanlarla savaşabileceğiz. Bright Memory’de bir combo sistemi de yer alırken, ilerleyen dönemlerde yapımcı VR – sanal gerçeklik desteği eklemeyi de planlıyor.

Erken Erişim sürümünde Bright Memory’nin tam hali yer almayacak, bunun yerine yaklaşık bir saatlik içeriğe sahip olacağız. Buna rağmen dövüş sistemi hakkında fikir edinebileceğiz ve zaman içinde oyun güncellemeler alacak.

Xiancheng, oyunu 2019 yılında tamamlamayı planlıyor. Bright Memory tamamen bittiğinde daha çok silah eklenecek, düşmanları özel hareketlerle öldürme hareketi gelecek ve oynanış süresi de artacak.

İlginizi Çekebilir:   Chef: A Restaurant Tycoon Game Steam'de Yayınlandı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir