Reklam Alanı
Haberler 0

Black Desert Online’ın Toplam Geliri: 1 Milyar Dolar!

Black Desert Online çıktığı dönemden bu yana sektördeki en popüler MMORPG’lerden biri olmayı başardı. Hem serbest oynanış tarzı, hem açık dünyası, hem de görsel kalitesiyle oyuncuların uzun süredir ilgisini çekiyor. Peki Black Desert Online şimdiye kadar ne kadar gelir elde etti?

Oyunun yapımcısı Pearl Abyss bu sefer bir duyuru yaptı ve Black Desert Online’ın tüm platformlarda (PC, mobil ve Xbox One) şimdiye kadar toplamda 1 milyar doların üstünde bir gelir elde ettiğini açıkladı.

Görünüşe göre Black Desert Online büyük başarısını sürdürüyor ve oyunun gelirleri de hem yapımcının, hem de dağıtımcının yüzünü güldürüyor. Oyunun mobil sürümü de Güney Kore, Japonya ve diğer Asya ülkelerinde büyük ses getirirken, henüz İngilizce sürümü çıkmadı. Fakat bu yıl mobil Black Desert Avrupa bölgesine de çıkış yapacak.

Pearl Abyss, Black Desert Online’ın gelirlerini açıklarken aynı zamanda Black Desert Mobile’ın da yıl sonuna doğru global çıkışını yapacağını duyurdu. Her ne kadar kesin çıkış tarihi verilmese de, oyunun 2019’un son çeyreğinde çıkacağını biliyoruz.

İlginizi Çekebilir:   The Mummy Demastered Bu Ay Çıkıyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir