Reklam Alanı
Haberler 0

Black Desert Online’a Archer Sınıfı Eklendi

Black Desert Online için uzun süredir beklenen Archer sınıfı nihayet yayınlandı ve şu anda oyunun yurtdışı sunucularında aktif olarak açık. Artık düşmanlarınızı uzaktan avlayabilecek ya da hızınız ile çevikliğinizi kullanarak dövüşlerden kaçabileceksiniz.

Black Desert Online’da Archer sınıfı mesafeli saldırıları ve yetenek comboları için Crossbow kullanıyor. Aynı zamanda dövüşte ona yardımcı olacak bazı büyü yetenekleri de var. Bu sayede rakiplerin dengesini bozabiliyor.

Archer sınıfı rahatlıkla savaşlardan kaçabiliyor ve çok sayıda düşmanı atlatabiliyor. Bunu da çevikliği sayesinde başarıyor. Ayrıca bu sınıf erkek olacak ve bildiğiniz gibi Black Desert Online’da sınıfların cinsiyeti var ve farklı cinsiyetler seçilemiyor.

Aynı zamanda Pearl Abyss tarafından CCP Games’in hakları da satın aldı. Bugün Pearl Abyss bir basın bülteni yayınlayarak ilk ofislerini Kuzey Amerika’da Manhattan Beach’de açacaklarını duyurdu. Bu sayede Pearl Abyss farklı bölgelerde büyümeye devam edebilecek.

Yapımcı firma Kakao Games ise Archer sınıfının çıkışını kutlamak amacıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Ayrıca şu anda oynadığınız takdirde fazladan tecrübe puanı da kazanacaksınız.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Epic Games Store'da Bir Sonraki Ücretsiz Oyun Belli Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir