Reklam Alanı
Haberler 0

Black Desert Online Xbox One’a Geldi

Kakao Games ve Pearl Abyss firmaları nihayet Black Desert Online’ı resmen Xbox One’da yayınladı. Fantastik MMORPG yapımı üç sene önce Kuzey Amerika’da çıkışını yapmıştı fakat konsola gelişi daha uzun sürdü. Bu durumu da oyunun Xbox One geliştiricisi Kwangsam Kim şu şekilde açıkladı:

Black Desert bir süredir PC’de bulunuyordu fakat Xbox One sürümü oyunun doğrudan bir port sürümü olmadı. Neredeyse her şeyi Xbox sürümüne eklemek oldukça büyük bir işti fakat yapmayı başardık. Bu konsol sürümünde herhangi bir şeyden fedakarlık etmedik ve hedeflerimizi asla kaybetmedik.’

Yapımcı aslında şunu söylemek istiyor; Black Desert Online’ın Xbox One sürümüyle PC sürümü arasında herhangi bir fark yok ve en iyi şekilde aktarıldı. Bu sebeple de geliştirme süreci daha uzun sürdü.

İlerleyen dönemlerde BDO’nun Xbox One sürümüne yeni güncellemeler de gelecek ve Mediah, Valencia ile Kamasylvia bölgeleri eklenecek. 2019 yılının kalan yarısı için yol haritası da yayınlanırken, oyuncuları dört yeni sınıf, dünya bossları, nodelar ve kale kuşatmaları da bekliyor. Yani her şey sırayla çıkış yapacak.

İlginizi Çekebilir:   Rock Band 4 Artık Çok Oyunculu Oynanabilecek

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir