Reklam Alanı
Haberler 0

Beyond Blue, 8 Haziran Tarihinde Piyasaya Çıkıyor

Merakla beklenen yeni su altı keşif oyunu Beyond Blue, 8 Haziran 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. Bu duyuruya ek olarak aşağıda izleyebileceğiniz oyunun yeni bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Beyond Blue, gerçek dünya keşfi ve sosyal yardım organizasyonu olan OceanX’in de bilimsel desteğini alan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Mirai ve André isimlerindeki oşinograflar liderliğindeki bir grup bilim insanının hikayesini anlatıyor.

Oyuncular, bu mavi derinliklerde karşılaştığı acil tehditleri daha iyi anlamak için teknolojiyi kullandıkları için Mirai’nin macerasına adım atacaklar. Aynı zamanda oyun, BBC Studios’un Mavi Gezegen II’den (Blue Planet II) lisanslı daha önce hiç görülmemiş görüntüleri de içerecek. Bu görüntüler oyunun hikayesi üzerine karşımıza çıkacak. Dolayısıyla Beyond Blue, oyuncuları balinaların sosyal ve duygusal yaşamları hakkında eğitecek.

Konuyla ilgili olarak Beyond Blue Yaratıcı Direktörü E-Line Media CEO’su Michael Angst aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Beyond Blue’yu herkesle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Oyunu geliştirirken oyuncuları okyanusun güzelliğine ve onun içinde yaşayan muhteşem yaratıklara daldıracak görsel, işitsel ve sanatsal bir deneyim yaratmaya özen gösterdik.

Oyun içerisinde oyuncular çeşitli ortamları keşfedecekler. Bunlar, güneşin alacağı vaha benzeri bir atolden en az miktarda ışığın ulaştığı bölgelerde nadiren görülen canlıların kendi ışıklarını ürettikleri bir ortamda yaşayan canlıların olduğu gibi ortamlar olacak.”

İlginizi Çekebilir:   Black Desert Online Xbox One’a Geldi

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir