Reklam Alanı
Haberler 0

Berserk Warriors’ın Yeni Fragmanı Paylaşıldı

Birkaç hafta önce sona eren E3 etkinliğinde çıkacağı proje olarak duyurulan Berserk Warriors için Koei Tecmo, yeni bir fragman paylaştı. Yayınlanan tanıtım videosunda serinin ana karakteri Guts’ı iş başında görüyoruz. Her ne kadar grafik olarak oyuncuları çok fazla etkilemese de henüz gelişim sürecinde olmasından dolayı şimdilik göz ardı edebiliriz.

Karanlık ve Kanlı Bir Evren

Berserk evrenine yabancıysanız, basitçe görebileceğiniz en karanlık ve kanlı mangalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak geçmişte PlayStation 2 için oyunu uyarlanan Berserk’in son yıllarda animasyon filmleri de çıkmıştı. Eğer bu türle ilgiliyseniz kesinlikle animesini ve filmlerini izlemenizi şiddetle öneririz.

Omega Force tarafından geliştirilen Berserk Warriors, PlayStation 4, PS Vita ve Steam aracılığıyla PC platformlarına gelecek. Oyunun Japonya’da çıkış tarihi 21 Eylül olarak belirlenmesine karşın Kuzey Amerika ve Avrupa için henüz net bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bu bölgeler için büyük ihtimalle gelecek seneyi beklememiz gerekecek.

İlginizi Çekebilir:   Berserk Warriors'ın Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir