Reklam Alanı
Haberler 0

Bee Simulator Yıl Sonunda Piyasaya Çıkacak

Oyun dünyasında hangi konuyla ilgili oyun geliştirilmedi diye sorarsanız bir arı simülatörü akla ilk gelen cevaplardan birisi elbette değildir, fakat düşündüğümüzde neden olmasın diye bir an insanı sorgulatır. İşte bu şekilde sorgulayan bir grup yapımcı Bee Simulator adıyla bir arı simülatörü geliştirmeye başladı. Yapılan açıklamaya göre ise bu yılın sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

Bee Simulator, Varsav Studios ile BigBen Interactive ortak yapımı olarak piyasaya çıkacak ve yapılan açıklamaya göre bir aile oyunu olacak. Küçük bir bal arısının gözünden gerek günlük rutin işleriyle, gerek diğer arılarla yaşayacağımız sorunlarla, gerekse karşımıza çıkacak diğer problemlerle birlikte büyük dünyayı yeniden keşfedeceğiz. Ayrıca oyunun hiç şiddet içermeyeceği, ailelerin çocuklarına rahatlıkla oynatabileceği bir yapım olarak karşımıza çıkacağı verilen bilgiler arasında bulunuyor.

Her ne kadar kesin çıkış tarihi belli olmasa da Bee Simulator, PC ve konsollardaki yerini alacak. Oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Rive'ın 5 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir