Reklam Alanı
İncelemeler 1

Battlerite İncelemesi

Takım bazlı PvP arena oyunu Battlerite geçtiğimiz günlerde bağımsız geliştirici Stunlock Studios tarafından Steam’de satışa sunuldu ve henüz birkaç gün içinde, kullanıcılardan inanılmaz olumlu puanlar toplayarak herkesi şaşırttı.

Bloodline Champions‘ın devam oyunu gibi de düşünebileceğiniz Battlerite, tamamen PvP’ye odaklanıyor ve tüm bunları bir kaos ortamında, bitmek bilmeyen aksiyonla sunuyor. Hızlı oynanan ve DoTA, League of Legends ya da benzerlerinin aksine fazla taktiksel düşünme gerektirmeyen oyun yine de MoBA türlerini andırıyor.

1v1, 2v2, 3v3 şeklinde 10-15 dakika uzunluğunda maçların yapıldığı oyunda, diğer MoBA’larda olduğu gibi elinizde bazı karakterler bulunuyor ve bunlar melee, ranged ya da support gibi sınıflara ayrılmış durumdalar. Tabii ki support karakterinizle hem heal yapabiliyor, hem doğrudan dövüşe katılıyorsunuz ve diğer oyunların aksine iki işi bir arada yapmak mümkün.

İzometrik bakış açısıyla oynanan ve renkli, çizgi film vari grafiklere sahip olan Battlerite, üstelik 31 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor ve saatlerce oynanış vaad ediyor. Botlarla oynama seçenekleri bulunsa da, bu kısım karşınıza fazla gelişmiş düşmanlar çıkarmıyor ve oyun online olarak oynanınca daha zevkli hale geliyor.

Bu türde oyunları seviyorsanız, stres atmak için vakit geçirecek bir uğraş arıyorsanız Battlerite’ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Battlerite

31₺
8.6

Oynanabilirlik

8.5/10

Ses ve Müzik

9.0/10

Grafik

8.5/10

Hikaye

8.0/10

Atmosfer

9.0/10

Artılar

  • Hızlı oynanış
  • Başarılı görseller ve sesler
  • Uygun fiyat

Eksiler

  • Derinlik yok
İlginizi Çekebilir:   Apex Legends İncelemesi

{can}

“Battlerite İncelemesi” üzerine 1 yorum

  1. burak dedi ki:

    oyun belli bir noktada donup atıyor o kısma kadarda hiçbir sorun olmuyor sebebi ne olabilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir