Reklam Alanı
Haberler 0

Battlefield V PC’de Daha İyi Olacak

PC’deki Battlefield V oyuncuları için sevindirecek haberlerimiz var. Oyun ilk çıktığı dönem epey eleştiri almıştı. Bunda eksik kalan modların payı büyüktü. Şimdi ise yeni güncellemeyle birlikte Battlefield V hem daha iyi gözükecek, hem de daha performanslı çalışacak.

Güncelleme yarın, yani 12 Şubat tarihinde yayınlanacak ve Battlefield V’e sonunda Nvidia DLSS desteği eklenecek. DLSS, Deep Learning Supersampling anlamına geliyor ve son seri RTX 2000 ekran kartları için Nvidia’nın en önemli özellikleri arasında yer alıyordu.

DLSS özünde epey karmaşık bir teknoloji fakat PC oyunlarına getirdiği grafiksel özellikler açısından büyük potansiyele sahip. Battlefield V de bu oyunların arasında yer alıyor. Super sampling teknolojisini kullanan DLSS, bu sayede oyunların görüntülerini daha yüksek çözünürlüklerde render edebiliyor ve ortaya daha berrak, daha hoş gözüken görseller çıkıyor. Aynı zamanda geleneksel anti-aliasing teknolojisi kadar kaynak da tüketmiyor.

Yeni Battlefield V yamasıyla aynı zamanda performans alanında da geliştirmeler yapılacak ve DXR ray tracing teknolojisi daha iyi çalışacak.

İlginizi Çekebilir:   Uncharted 4, PlayStation 4 Tarihinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir