Reklam Alanı
Haberler 0

Bağımsız Simülasyon Oyunu EXAPUNKS Çıktı

Sene 1997. Bir zamanlar hackerdınız fakat artık bir hastalığınız var. Bir anlaşma yaptınız; her hack başına bir doz alacaksınız. Hayatınız dışında ise kaybedecek bir şeyiniz yok! Bugün satışa çıkan EXAPUNKS, bağımsız türde bir simülasyon oyunu.

Özgün yapısıyla kısa sürede ilgi çeken EXAPUNKS, Zachtronic tarafından geliştirildi ve dağıtımı yapılıyor. Steam üzerinde şu anda yüzde 20 indirimle 25.60 TL’ye satılan oyun, kullanıcılardan ise tam puan almayı başardı ve neredeyse herkesin beğenisini kazandı. Buna rağmen elinizi çabuk tutmanızda fayda var çünkü 29 Ekim’de indirim sona erecek ve oyun normal fiyatı olan 32,00 TL’den satılacak.

Açık uçlu bir bulmaca oyunu olan EXAPUNKS’ı Opus Magnum, SHENZHEN I/O, TIS-100 ve daha pek çok oyunun geliştiricisi Zachtronics hazırladı. EXAPUNKS’ın kilit özellikleri ise aşağıdaki gibi:

  • Trash World News adlı yeraltı bilgisayar dergisini okuyarak hack yapmayı öğrenin. Eğitimler, hack ipuçları, gizli bilgiler ve yorumların hepsi bu dergide.

  • EXA’larınızı programlayarak ağlara sızın, replikalarını çıkarın, dosyaları çöpe atın ve yazdığınız virüslerle iz bırakmadan sistemi terk edin.

  • Bankaları, üniversiteleri, fabrikaları, TV kanallarını, otoban tabelelarını, oyun konsollarını, hükümeti ve hatta kendi bedeniniz dahil olmak üzere her şeyi hackleyin!

  • Kendi hacklenecek ağlarınızı yaratın ve bunları Steam Atölyeler aracılığıyla diğer oyuncularla paylaşın.

İlginizi Çekebilir:   ABZU İncelemesi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir