Reklam Alanı
Teknoloji 0

Audible Apple Watch Series 4 Desteği Sundu

Eğer ciddi bir uygulama geliştiricisi iseniz, teknolojik gelişimlere ayak uydurmanız gerekiyor. Audible; uygulamasını güncelleyerek, Apple’ın yeni akıllı saati olan Apple Watch Series 4 ile uyumlu hale getirdi.

Bu yeni güncellemeyle birlikte, bileğinizdeki Apple Watch Series 4’ü kullanarak sesli kitaplarınızı dinleyebileceksiniz. Bu yeni güncelleme sayesinde, sesli kitapları dinlemek için yanınızda iPhone’unuzu taşımanıza gerek kalmayacak. Apple Watch Series 4 ile sesli kitapları Bluetooth üzerinden dinleyebilmek için öncelikle, iPhone’unuzda bulunan Audible sesli kitaplarını eşleştirmeniz gerekecek.

Eğer şimdiden bir Apple Watch Series 4 siparişi verdiyseniz ve sesli kitap dinleme planları kuruyorsanız, bazı yeni özelliklere kendinizi hazırlayabilirsiniz. Apple Watch Series 4 ile birlikte sesli kitap dinlediğinizde saatiniz üzerinden sesli kitabı; geriye sarabilecek, durdurabilecek ve uyku zamanlayıcısı oluşturabileceksiniz.

Şunu da ekleyelim: Audible üyeleri her ay bir ücretsiz sesli kitaba sahip oluyor. Bunun yanı sıra her ay, ücretsiz bir şekilde iki adet Audible Originals sahibi oluyorlar. Eğer bir Apple Watch Series 4 satın alıp sesli kitap dinlemek istiyorsanız, App Store üzerinden uygulamayı güncellemeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir:   LG Watch W7 Akıllı Saat, LG V40 İle Birlikte Çıkabilir

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir