Reklam Alanı
Haberler 0

ATOM RPG Türkçe Oluyor!

Kendini ‘post apokaliptik bağımsız oyun’ olarak tanımlayan ATOM RPG, geçtiğimiz yılın sonlarında çıkış yapmıştı ve şu anda tam sürümüyle karşımızda. Buna rağmen oyun geliştirilmeye devam ediyor ve şimdi de Türk RPG severleri ilgilendirecek bir haberle karşınızdayız.

Fallout, Wasteland, Deus Ex ve Baldur’s Gate gibi klasik rol yapma oyunlarından esinlenerek hazırlanan ATOM RPG, uygun fiyatıyla, uzun oynanış süresiyle ve başarılı CRPG mekanikleriyle dikkat çekiyordu. Doğu Avrupa menşeli bağımsız oyun stüdyosu AtomTeam tarafından geliştirilen ATOM RPG şimdi ise indieTürk çeviri ekibi aracılığıyla Türkçe’ye çevrilecek.

Şimdiye kadar bağımsız oyunlara hem promosyon, hem de lokalizasyon anlamında hep destek verdik ve bunların son halkası da ATOM RPG olacak. Tabii şunu da hatırlatmakta fayda var, çalışmamız henüz başlıyor ve resmi bir çeviri olacak. Çeviri dosyalarında 60 binin üzerinde satır bulunuyor ve bu yüzden ağır fakat titiz gideceğiz. Hedefimiz tabii ki en kısa sürede projeyi tamamlamak ve Türk oyun severlerin beğenisine sunmak. Bu yüzden düzenli olarak son durumumuzun güncellemelerini hem yapımcı firmayla, hem de sizlerle paylaşacağız.

ATOM: RPG şu anda Steam üzerinde 24,00 TL özel fiyatıyla satılıyor.

İlginizi Çekebilir:   Metrico+ Yeni Fragmanıyla Konsollara Tanıtıldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir