Reklam Alanı
Haberler 0

Assetto Corsa Competizione Erken Erişim’den çıkıyor

505 Games ve KUNOS Simulazioni bugün bir açıklama yaptı ve resmi Blancpain GT Series oyunu Assetto Corsa Competizione’nin 29 Mayıs 2019 tarihinde Steam Erken Erişim programından çıkacağını duyurdu. Yapılan basın açıklamasına göre Assetto Corsa Competizione, FIA GT3 şampiyonasıyla birlikte oyunculara gerçek bir atmosfer deneyimi yaşatacak, resmi sürücüler, takımlar, araçlar ve pistlerle karşımıza çıkacak.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen oyun görsel bir şölen sunarken, Assetto Corsa Competizione aynı zamanda gerçekçi oyun sürüşünde yeni standartları belirliyor. Farklı hava koşullarının ve gece yarışlarının da yer aldığı oyunda sayısız mücadele ve yarış stratejisi yer alıyor.

Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin de dahil olmak üzere pek çok lüks aracın yer aldığı oyunda aynı zamanda diğer prestijli GT yarış araçları da bulunuyor. Sıradışı bir bölüm detayı barındıran Assetto Corsa Competizione’da LaserScan teknolojisi kullanılırken, her bir pist gerçeğinin neredeyse aynısı olarak oyuna yansıtıldı.

Assetto Corsa Competizione, bir süredir Steam Erken Erişim programında yer alıyordu fakat Mayıs ayında tam sürüme geçiyor.

İlginizi Çekebilir:   Path of Exile PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir