Reklam Alanı
Haberler 0

Assassin’s Creed Unity’e Steam’de Olumlu İnceleme Yağıyor

Assassin’s Creed Unity ilk çıkışını 2014 yılında yapmıştı ve o zaman Steam kullanıcılarından karışık puanlar almıştı. Buna rağmen işler değişti ve son bir haftada oyunun Steam mağaza sayfasına olumlu inceleme bombardımanı yağdı. Bilindiği gibi Ubisoft bir kampanya düzenlemişti ve yangın sonucu tahrip olan Notre Dame Katedrali’ne 500 bin Euro bağışlama kararı almıştı. Aynı zamanda Assassin’s Creed Unity’i de 25 Nisan’a kadar ücretsiz dağıtmaya karar vermişti. Bu sebeple de Steam kullanıcıları Assassin’s Creed Unity’e büyük destek verdi.

Assassin’s Creed Unity bilindiği gibi Fransız İhtilali döneminde geçiyor ve 14. yüzyıldaki tarihi Notre Dame Katedrali de oyunda yer alıyor. Oyuncular katedralin tamamına tırmanabiliyor, keşfedebiliyor. Yangın sonucu büyük zarar gören katedrale destek amacıyla da Ubisoft bu kampanyayı düzenlemişti.

13 Kasım 2014 tarihinde PC için çıkış yapan Assassin’s Creed Unity, Ubisoft tarafından geliştirilmiş ve dağıtılmıştı. Oyunu Steam üzerinden şu anda 154,00 TL fiyat etiketiyle satın almak mümkün fakat UPlay’de doğrudan ücretsiz olarak dağıtılıyor.

İlginizi Çekebilir:   Senran Kagura Shinovi Versus Steam'e Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir