Reklam Alanı
Haberler 0

Arma 3’e Rekabetçi Multiplayer Modu Geldi

Bohemia Interactive bugün Arma 3 için ücretsiz bir güncelleme yayınladı ve Warlords adlı yeni rekabetçi multiplayer modunu tanıttı. Geliştirici ekip aynı zamanda yeni bir fragman ile bazı ekran görüntüleri de yayınladı.

Basın bülteni açıklamasında gördüğümüz üzere, Warlords modunda iki rekabetçi takım yer alıyor ve amaçları da rakip üssü ele geçirmek. Oyuncular NATO ya da CSAT taraflarından birini seçerek maça başlıyor. Her iki ekibin de haritadaki farklı alanları ele geçirmeleri gerekiyor ve bu bölgeler de AAF adı altındaki yapay zeka birliklere ait. Düşman üssüne ulaşana kadar bir rota çizerek hattı oluşturacak ve ardından karşı tarafa taarruz ederek oyunu kazanabileceksiniz.

Maç sırasında oyuncular aynı zamanda Command Points de kazanacaklar. Savaş sahasındaki bireysel performans arttıkça ve takım oyununa katkıda bulundukça alınan puanlar da artacak. Bu puanları da mühimmat isterken kullanabileceksiniz. Karşılığında ekstra araçlar, özel silahlar, ekipmanlar, müttefik yapay zeka kuvvetleri ya da hızlı seyahat gibi stratejik avantajlar elde edeceksiniz.

Warlords multiplayer modunun yanı sıra Update 1.86 ile aynı zamanda ADR-97 silah paketi de ana oyuna ekleniyor.

İlginizi Çekebilir:   Türk Yapımı Gerilim Oyunu Conarium Piyasaya Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir