Reklam Alanı
Genel 0

Arena FPS Oyunu PlanetSide Arena İptal Edildi

Daybreak Games bugün yeni devasa bilim kurgu temalı arena FPS oyunu PlanetSide Arena’yı duyurdu. Tahmin edeceğiniz gibi bu oyun PlanetSide evreninde geçecek ve 29 Ocak 2019 tarihinde çıkış yapacak. 29,99 dolar fiyat etiketiyle Steam’de satışa sunulacak olan oyunu şimdiden ön sipariş yoluyla satın almak mümkün.

Görünüşe göre Daybreak Games, Battle Royale türü oyunların yakaladığı başarıdan yararlanmak istiyor. Bunu da PlanetSide Arena ile sağlayıp sağlayamayacağı merak konusu. Oyunda 500 kadar oyuncu aynı anda maçlarda yer alabilecek. Solo ve üç kişilik ekipler desteklenecek. Aynı zamanda capture the flag, team deathmatch ve diğerleri gibi geleneksel FPS modları da PlanetSide Arena’da bulunacak.

PlanetSide Arena aslında pek çok yönden PlanetSide 2’ye benziyor. Hatta görünüşe göre Daybreak mevcut oyunun bazı kısımlarını kesmiş ve oyun modları halinde bölmüş. Yeni oyundaki tek gerçek yenilik ise 500 kişilik geniş ölçekli Battle Royale modu olarak gözüküyor.

PlanetSide Arena’daki temel oynanış elementleri de PlanetSide 2 ile neredeyse bire bir aynı olacak. Class tabanlı yapı devam ederken, önceki oyundaki aynı silah ve araçlar bulunacak. Bakalım 100’den fazla oyuncunun yer aldığı bir battle royale oyunu oynamak nasıl hissettirecek?

İlginizi Çekebilir:   Kaçırılmaması Gereken Indie Oyunlar

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir