Reklam Alanı
Haberler 0

Apex Legends’da Hilecilere Geçit Yok

Popüler oyunların baş belası her zaman hileciler olur. Özellikle online nişan alma oyunlarında bu durum maalesef sık sık karşımıza çıkar. Şimdiden pek çok kişi Apex Legends’da da hile kullanmaya başladı fakat görünüşe göre yapımcı firma Respawn Entertainment bunun önünü baştan kesmek istiyor. Oyunda binlerce kişinin hesabı kapatıldı bile!

Apex Legends Reddit forumlarında Respawn’ın topluluk yöneticisi bir açıklama yaparken, şimdiye kadar oyunda 16 binin üzerinde hilecinin banlandığını açıkladı. Oyun free to play olduğu için haliyle hileci sayısı da daha çok oluyor ve insanlar daha rahat hile açabiliyor. Buna rağmen Respawn’ın hızlı önlemler aldığı görülüyor.

Reddit’te yapılan açıklamada Apex Legends yöneticisi oyuncuları hilecilere karşı tedbirli davranmaya davet ediyor. Bu yüzden siz de kanıt toplayabilir ve hile yapanları rapor edebilirsiniz. Elinizde net bir kanıt olmasa bile hile yapanların kullanıcı isimlerini bildirdiğinizde yapımcı firma bunları inceliyor. Ayrıca şu anda oyun içi bir hile rapor sistemi yok fakat muhtemelen yakında eklenecek.

Apex Legends için önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme çıkacak ve çökme sorunları gibi oyun içi hatalara, performans ve optimizasyona da ağırlık verilecek.

İlginizi Çekebilir:   Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir