Reklam Alanı
Haberler 0

Apex Legends 1 Sene Önce Sızdırıldı Fakat Kimse İnanmadı!

Electronic Arts’ın sürpriz bir şekilde Apex Legends’ı sunması hepimizi şok etmişti. Bunun sebebi ise oyunun öncesinde bir duyurusu olmadı ve çok ani bir çıkış yaptı. Yine de kısa süre içinde milyonlarca oyuncu toplamayı başardı. Diğer yandan aslında bunu önceden bildiren birisi vardı fakat kimse ona inanmamıştı! 11 ay önce bir Reddit kullanıcısı aslında Apex Legends’dan haber vermişti.

Reddit kullanıcısı hiticonic, ‘Titanfall Battle Royale oyununun mini haritası’ adlı bir konu açtı ve Titanfall temalı bir battle royale oyunu hazırlandığını, haritanın tamamlandığını belirtti. Fakat başka hiçbir bilgi vermedi ve sadece bir harita paylaştı. Bu sebeple de insanlar için yeterince ikna edici olmadı.

Konuya yorum yapanlar o dönem inanmazken, haritanın gerçek olmadığını belirtiler. Respawn topluluk yöneticisi JayFresh_Respawn da bir açıklama yaparken, bu başlığı hatırladığını ve o dönem inanılmadığı için memnun olduğunu dile getirdi.

Diğer yandan harita sızıntısının kasıtlı yapıldığını iddia edenler de var çünkü kullanıcı Reddit’teki Apex Legends forumlarında şu an moderatörlük yapıyor. Dolayısıyla aslında bir sene önce bu sızıntıyı yapımcının yapmış olma ihtimali de var.

İlginizi Çekebilir:   The Bard’s Tale IV 18 Eylül’de PC İçin Çıkacak

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir