Reklam Alanı
Teknoloji 0

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 Yayınlandı

AMD bugün ekran kartları için yeni bir sürücü daha yayınladı. Güncelleme notlarına göre AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 sürüm numaralı bu yeni sürücü, NetherRealm Studios’un yeni çıkan dövüş oyunu Mortal Kombat 11 için özel olarak optimize edildi. Dolayısıyla Mortal Kombat 11’i bekleyenlere de yeni AMD sürücüsünü mutlaka tavsiye ediyoruz.

Bilindiği gibi daha önce AMD Link Radeon ayarlarına bağlandığında yanlış sürümün yüklendiği şeklinde bir uyarı veriliyordu. AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 sürücüsüyle bu sorun da ortadan kalkarken, maalesef bunlardan başka herhangi bir sorunu çözmüyor ya da bug düzeltmesi yapmıyor. Ayrıca Mortal Kombat 11 haricindeki diğer oyunlarda da performans artışı sağlamıyor.

Fakat yine de ilgilenenler yeni AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.4.2 sürücülerini buradan indirebilir. Başta da dediğimiz gibi PC’de Mortal Kombat 11’i oynamayı düşünüyorsanız ve AMD ekran kartı sahibiyseniz, sürücüleri mutlaka indirmenizi tavsiye ederiz.

NetherRealm Studios yapımı Mortal Kombat 11 henüz çıkış yaparken, hem eleştirmenlerden, hem de oyunculardan pozitif yorumlar aldı.

İlginizi Çekebilir:   Will.i.am'in Akıllı Asistanı Omega Duyuruldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir