Reklam Alanı
Teknoloji 0

2020 Yılının En İyi Oyuncu Fareleri

Oyun ekipmanlarının en önemli parçalarından birisi kesinlikle fareler. Farelerde; ergonomi, DPI seçenekleri, kablolu veya kablosuz olması, sensörü ve ekstra butonları gibi bir sürü seçenek bulunmakta. Bu listede en başarılı, günlük kullanıma uygun, oyun oynarken sizi yarıda bırakmayacak en iyi fareleri listeleyeceğiz.

Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse

Logitech G502 Proteus Spectrum, çok fazla kişiselleştirme seçeneği bulunduran bir oyuncu faresi. Ağırlık ve RGB renklerini istediğiniz gibi ayarlama özgürlüğüne sahip olduğunuz bu oyuncu faresi, diğer Logitech ürünlerinde olduğu gibi oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş. Renkli ekipmanları sevenlerin de hoşuna gidecek olan fare, 16.8 milyon farklı renk içeriyor ve renkler tamamen kişiselleştirilebiliyor. G502’nin optik sensörünün doğruluğu ve tepkisi oldukça başarılı. Aynı zamanda fiyat çerçevesindeki diğer farelerde kullanılan sensörler arasında en iyilerden biri olarak yer alıyor.

Razer DeathAdder Essential

Oyuncu ekipmanları üretme konusunda en popüler ve başarılı firmalardan biri olan Razer, Razer DeathAdder Essential ile birlikte kalitesini gösteriyor. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Razer DeathAdder Essential; 5 farklı tuş, 6400 DPI, konforlu tutuşu ile öne çıkıyor. Razer DeathAdder Essential, Chroma RGB özelliklerini bulundurmuyor. Ancak farede kullanılan optik sensör ve butonların tepkime süresinin kısalığı gibi özellikler, espor için birebir.

Logitech G602 Gaming Wireless Mouse

Oyuncu farelerinde tepki süresi ve optik sensörün doğruluğu gayet önemli faktörler ve bu konuda kablolu fareler şüphesiz daha başarılı ancak Logitech G602 Gaming kablosuz faresi bu konuda bir istisna. Kablosuz bir fare olan Logitech G602 Gaming, devrim niteliğinde bir kablosuz iletim teknolojisi sunuyor. Kablolu farelerle yarışacak kadar başarılı olan Logitech G602 Gaming, on bir tane kişiselleştirilebilir butonuyla üst düzey işlevsellik sunuyor. Logitech G602 Gaming, batarya konusunda da oldukça başarılı. Tek şarjla haftalarca kullanılabilen Logitech G602 Gaming, verimlilik konusunda da lider.

İlginizi Çekebilir:   3. Nesil Chromecast Best Buy'da Satışa Konuldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir