Reklam Alanı
Rehberler 0

2016 Yılı Ücretsiz MMORPG Tavsiyeleri

2016 yılı içinde çok az sayıda kaliteli sayılabilecek MMORPG oyun çıktı ve bunların da çok azı tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyordu. Dolayısıyla başlayacak yeni bir yapım arayanlar ve geçireceği saatler için de para vermek istemeyenlerin kafası karışıyor. Listemizde hoşunuza gidebilecek oyunlar bulabilirsiniz.

Blade & Soul

blade-soul

 

indieTürk puanı: 7/10

NCSOFT tarafından geliştirilen Blade and Soul bu yılın başında çıktı ve bu yılın en dikkat çeken MMORPG yapımlarından. Her ne kadar ciddi eleştiriler alsa da, büyük ölçüde free to play olmasıyla kullanıcıları kısa sürede kendisine çekti. Ayrıca oyun için düzenli olarak güncellemeler de yayınlanıyor.

Tree of Savior

tree-of-savior

 

indieTürk puanı: 6/10

Ragnarok yapımcılarının hazırladığı Tree of Savior, F2P bir oyun ve büyük merakla bekleniyordu fakat çıktıktan sonra aynı etkiyi yaratamadı. Yine de peri masalı gibi gözüken temasıyla, renkli grafikleriyle özellikle eski Ragnarok hayranlarını memnun edecektir. Oyunu Steam üzerinden indirmek de mümkün.

Riders of Icarus

riders-of-icarus

indieTürk puanı: 6/10

Riders of Icarus yaz aylarında çıktı ve oyunda ejderha kullanabiliyorsunuz. Yoğun eleştiriler alsa da, şu andaki kısır MMORPG pazarında denenebilecek alternatiflerden. Yine de gerçek parayla alışveriş yapmadan bir yerlere gelmek pek de kolay değil.

Devilian

devilian

indieTürk puanı: 6/10

Devilian da listeye alabileceğimiz oyunlardan, her ne kadar 2015’in Aralık ayında çıksa da. Dengeli bir F2P oynanışa sahip ve Path of Exile’ı andıran yapısıyla tanıdık geliyor. Farm yapmaktan sıkılmayan ve ücretsiz bir oyun arayanlara tavsiye edebiliriz.

İlginizi Çekebilir:   Football Manager 2019 Takım Önerileri

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir