Haberler 0

Ubisoft CEO’su E3 Etkinliğini İple Çekiyor

Hepimizin bildiği üzere Ubisoft, oyun endüstrisinin en büyük ve başarılı yapımcılardan biri olarak sürekli yeni yapımlarla gündeme geliyor. Özellikle bu yılın başında çıkardığı Far Cry Primal ve Tom Clancy’s The Division ile tüm dikkatleri üzerinden toplayan Ubisoft, E3 etkinliğini de iple çekiyor.

Ubisfot’un CEO’su Yves Guillemot, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada başlamasına sayılı günler kalan E3 etkinliğini heyecanla beklediklerini dile getirdi. Sadece Ubisoft için değil kendisi için de özel bir etkinlik olduğunu belirten Guillemot şu ifadeleri kullandı: “E3 etkinliği eğlence sektöründe olan ve ilgi duyan herkes için özel anlamlar ifade ediyor. Aynı zamanda Ubisoft ekibi için de gurur verici ve bir o kadar da gergin bir bekleyiş anlamı taşıyor. Çünkü bu etkinlik kapsamında oradaki oyunculardan büyük emek harcadıkları oyunlar için geri bildirim alma fırsatı yakalıyorlar.”

Oyun sektöründeki değişime de değinen Guillemot, “Baktığımızda oyun sektörü geçtiğimiz 30 yıl boyunca büyük bir gelişim ve değişim gösterdi; ancak benim için değişmeyen tek şey yetenekli oyun geliştiricilerine ve oyunculara duyduğum sonsuz saygı ve sevgidir” diyerek işini tutkuyla yaptığını bir kez daha ispatladı.

Ubisoft yakın zaman önce Watch Dogs 2‘yi; South Park, Ghost Recon ve For Honor oyunlarıyla birlikte etkinlikte tanıtacağını duyurmuştu.

Taner Kartal {Taner}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir