İncelemeler 0

Table Top Racing: World Tour İncelemesi

Playrise Digital tarafından yapılan, minyatür arabalarla yarışabileceğiniz Table Top Racing: World Tour dün Steam’de 31 TL fiyat etiketiyle resmen satışa sunuldu ve şimdiden büyük beğeni kazandı.

Oyunu bizim de inceleme şansımız oldu ve dikkatimizi çekti. Table Top Racing: World Tour’da 12 tane modifiye imkanı olan minyatür yarış arabası sunuluyor. Bu arabalar her ne kadar lisanslı olmasa da, görünüşlerine bakarak hangi marka-model olduklarını tahmin edebiliyorsunuz. Hepsi oldukça güzel tasarlanmış ve tek eksi yönü sayı olarak biraz az olmaları. Ayrıca toplamda 20 yarış parkuru bulunuyor ve bu oldukça tatmin edici bir rakam.

Basit Ama Eğlenceli!

“Masa üzeri” yarışları konu alan Table Top Racing: World Tour, tek kişilik modunun yanı sıra bir de multiplayer moduna sahip ve sekiz kişiye kadar beraber oynamak mümkün. Özellikle arkadaşlarınızla daha çok keyif alabileceğinizi söylemeliyim çünkü şu anda oyuncu kitlesinin az olmasından ötürü, suncularda çok fazla insan bulunmuyor. Ayrıca oyun esnasında eski Crash Team Racing oyunlarına benzer şekilde çeşitli güçlendirmeler de yer alıyor ve bunları kullanarak rakiplerinizi pist dışına atabiliyorsunuz, böylece olay hızlı sürmek ve kaza yapmamaktan öteye gidiyor.

Müzikleriyle de sizi havaya sokmaya başaran, durmaksızın bir aksiyonu bilgisayarınıza getiren Table Top Racing: World Tour arcade yarış oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir oyun olarak göze çarpıyor. Yaklaşık 3-4 saat içinde kariyer modunu bitirebileceğiniz, ardından çeşitli modlarda ve multiplayerda vakit geçirebileceğiniz Table Top Racing: World Tour’u gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Table Top Racing: World Tour Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Core i3 6100, AMD X4 860
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 650Ti, Radeon HD 5870
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Core i5-2500, AMD FX-8120
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 750, Radeon HD 6950
DirectX: Sürüm 10
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Table Top Racing: World Tour

₺31
Table Top Racing: World Tour
8.1

Oynanabilirlik

8.5 /10

Ses ve Müzik

8.8 /10

Grafik

7.5 /10

Hikaye

7.0 /10

Atmosfer

8.5 /10

Artılar

  • Hareketli oyun yapısı
  • Müzikler
  • Multiplayer seçenekleri

Eksiler

  • Kısa sürmesi

{Can}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir