Rehberler 0

Steam’de Koleksiyon Kartları Nasıl Düşürülür: Idle Master Kullanımı

Steam’de Koleksiyon Kartları nasıl düşürülür? Bilindiği gibi Steam’de pek çok oyunun koleksiyon kartı desteği var ve bu kartları biriktirerek ister rozet yapıp seviye atlayabiliyorsunuz, isterseniz de satabiliyorsunuz.

Ortalama olarak koleksiyon kartları 15-75 kuruş arasında alıcı bulurken, kütüphanesinde fazla oyun bulunduran kullanıcılar bunlarla hatrı sayılır miktarlar elde edebiliyor. Peki, hiç oynamadığınız oyunların koleksiyon kartları nasıl düşer? Idle Master adlı program sayesinde oynamadığınız oyunların kartlarını da toplayabilirsiniz.

Idle Master Kullanım Uyarıları:

1. Idle Master kullanırken Steam’de başka bir oyun açık olmamalı, sadece Idle Master çalışmalı.
2. VAC korumalı, özellikle Counter-Strike Global Offensive gibi oyunlar Idle Master’da kullanılmamalı.

idle-master-kullanimi

Idle Master nedir, nasıl kullanılır?

Idle Master, Steam kütüphanenizdeki oyunları o an oynuyormuşsunuz gibi gösterir ve belli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak o oyunun kartları envanterinize düşmeye başlar. Bu şekilde tek tek bütün oyunların kartları birikir.

Idle Master tehlikeli midir, banlanma riski var mıdır? Eğer VAC korumalı oyunlarda açmıyorsanız ve o sırada başka bir oyun açık değilse, herhangi bir riski yoktur. Aynı şekilde hesap bilgilerinizin çalınma riski de yok çünkü program offline olarak çalışıyor ve tüm kaynak kodları da açık durumda. Yani içinde keylogger vb. zararlı yazılımlar yer almıyor. Dolayısıyla, önlemleri aldıktan sonra rahatlıkla Idle Master’dan yararlanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey www.steamidlemaster.com sitesinden ufak boyuttaki dosyasını indirmek, ardından program aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak oyunları sıraya koymak. Saatler sonra biriken oyun kartlarına siz de şaşıracaksınız.

{Can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir