İncelemeler 0

Büyük Ninja Savaşı: Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst İncelemesi

Anime tarihinin efsanelerinden biri olan Naruto serisinin PC için tasarlanmış oyunu. Anime takipçilerinin de bileceği üzere Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst’te, kahramanımız Ninja Dünyası’nın yok olmaması için savaşa dahil oluyor.

Naruto Shippuuden, bize farklı oynanış seçenekleri sunuyor. Bunlardan ilki, hikaye modu. Burada, anime ve mangada tanık olduğumuz savaşların ana kahramanı biz oluyoruz. Bir sonraki aşamaya geçmemiz için tek şart var; kazanmak. Çarpışma esnasında animeden kesitler ekrana geliyor ve oyun, tam anlamıyla Naruto hayranlarını mazide gezintiye çıkararak onlara görsel bir şölen yaratıyor. Görevleri tamamlayıp, ilerledikçe yeni karakterlerimiz kullanıma açılıyor.

Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-3

Diğer bir seçeneğimiz ise Free Battle, yani serbest dövüş. Oyunun başlangıcında belli sayıda ana karakterler açık oluyor. Hikaye modunda olduğu gibi, burada da yaptığımız savaşlardan kazandığımı ”Ryo”lar ile yeni karakterlerimiz aktif hale geliyor. Free Battle, seçeneği kendi içerisinde ikiye ayrılıyor; tekli veya takım halinde dövüş. İsterseniz kendi çabanızla, isterseniz de takım arkadaşlarınızın yardımlarıyla savaşı kazanabilirsiniz.

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst’ün oyunculara sağladığı diğer bir imkan ise, Online Battle imkanı. Bu seçenek ile sizin gibi Naruto hayranı olan arkadaşlarınızla veya farklı rakiplerle internet üzerinden savaşmanız mümkün. Bütün anime tutkunlarına şimdiden iyi eğlenceler.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

₺49
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
0

Artılar

  • Orijinal dil seçeneği
  • Efektlerin gerçekçiliği
  • Orijinal hikayeye bağlı kalınması

Eksiler

  • Düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda aşırı ısınma ve donmalara neden olabilir.

Deniz Yaman {Deniz Yaman}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir